سه شنبه, ۵ مرداد , ۱۴۰۰

دنیا حماسه مردم ایران را در انتخابات نظاره گر خواهد بود

روتیتر: نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج گفت: دنیا حماسه حضور پرشور و گسترده مردم ایران اسلامی را در انتخابات بیست و هشتم خرداد نظاره گر خواهد بود.

آیت الله سید محمد مهدی حسینی همدانی سه شنبه شب در پیامی  در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا با اشاره به روایتی از   امام صادق (ع) به نقل از رسول خدا (ص) مبنی بر آنکه   کسی که صبح کند و اهمیتی به کارهای مسلمانان ندهد از آنان نیست، افزود:  مردم ولایتمدار و سرافراز استان البرز حال که دشمنان  شبانه روز از طریق رسانه های وابسته به شیاطین خبیث از آمریکا و اسرائیل گرفته تا عربستان سعودی سعی در منصرف کردن آحاد ملت بزرگ ایران از شرکت کردن در انتخابات‌ می‌کنند و صدای حقد و کینه جویی و دنائت منافقینی که دست شان تا مرفق به خون زنان و مردان و کودکان مظلوم هموطن مان آغشته است از گلوی آن چهره ی پلید جریان نفاق، در تحریم انتخابات بیرون می‌آید.

وی ادامه داد: کدام عقل سلیمی که اندک علاقه و دلبستگی به وطن اسلامی اش دارد، می تواند اختیار خود را به دست کسانیکه  سینه هایشان مالامال از نفرت نسبت به ایران اسلامی‌ است، بسپارد و آنان را خشنود سازد.

امام جمعه کرج تاکید کرد: آنچه در این سالها بر مردم مظلوم و غیور ایران گذشت ثمره ی انتخاب نادرستی بود که جریانی را بر سر کار آورد تا  معیشت و عزت و علم و سازندگی و تولید کشور را به رضایت غرب و آمریکای منحوس گره بزند و نتیجه ی این خوشبینی به دشمن، شد شرایط سختی که همه ی ایران را درگیر خود کرده است.

حسینی همدانی گفت: اما راه حل برون رفت از این گردونه ی نامبارک تعلل و زنجیره ی شعار نمی توانیم و حصار تحریم ها چیست، آیا دست در دست بدخواهان بگذاریم و یا با انتخابی درست در تغییر وضع بوجود آمده به سهم خودمان تلاش کنیم.

وی بیان داشت: نباید استفاده از حق قانونی و شرعی خود در مسیر بهینه سازی اوضاع نابسامان کشور را با هیچ انگیزه ی ناامید کننده ای معاوضه کنیم.

حسینی همدانی بیان داشت:بلکه با قوت و تعقل راه را برای روی کار آمدن دولتی برخواسته از توده ی مردم رنج کشیده ، اهل عمل ، باتقوی و عزتمند و به تعبیر امام المسلمین دولت حزب اللهی ، در مقابل دشمنان اسلام و ایران هموار کنیم و بدانیم هر “یک” رای توان مضاعفی برای دولت بعد خواهد بود تا با سرعت بیشتر کشور را به سوی ثبات اقتصادی و به حرکت در آوردن گردونه ی معیوب شده تولید سوق دهد و برای سربلندی و استقلال هر چه بیشتر ایران عزیزمان در مقابل دولت هایی که جز ذلت و عقب ماندگی و وابستگی‌را برای ما نمی‌خواهند، تصمیم‌سازی کند.

امام جمعه کرج در پیام خود اظهار داشت: مشارکت در انتخابات شورای شهر و روستاها را با دقت مد نظر داشته باشید و خدمتگزاران جهادی و دست پاک و متخصص در امور مختلف اداره شهر و روستا انتخاب کنید.

وی یاد آورد شد: بنابراین بار دیگر با حضور گسترده ای که اول وقت روز جمعه ۲۸ خرداد با در دست داشتن برگه های رای پای صندوقهاخواهید داشت،  دنیا حماسه ی مردم ایران را نظاره گر خواهد بود که سرفراز و پر امید به یاد آنان که از جان عزیزشان برای عزت و سربلندی ما گذشتند، دولتی را بر سر کار خواهد آورد  که با استفاده از توان داخلی و دانش بومی و برقراری عدالت در تمامی عرصه ها، شرایط داخلی ‌و خارجی کشور را بهبود می‌بخشد.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر وروستا بیست وهشتم خردادماه برگزار می شود.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*