سه شنبه, ۶ مهر , ۱۴۰۰

بازدید معاون استاندار البرز از مراکز واکسیناسیون فردیس

روتیتر: نورمحمد فردی بیرانوند معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استانداری البرز به همراه تعدادی از مسئولین روز یکشنبه سوم مرداد ماه از مراکز واکسیناسیون کووید ۱۹ در شهرستان فردیس بازدید کردند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز به همراه علی نیازی سرپرست توسعه مدیریت و منابع استانداری البرز و علی امیری سرپرست شهرداری فردیس در بازدید از مراکز واکسیناسیون شهر فردیس ضمن عرض خداقوت به مدافعان حریم سلامت، روند اجرای واکسیناسیون کووید ۱۹ را مورد بررسی و ارزیابی قرار دادند.

معاون استاندار البرز در این بازدید اظهار داشت: در حال حاضر تعداد موارد مثبت آزمایش کرونا در استان البرز در حال افزایش بوده که عامل اصلی آن رعایت نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی از قبیل استفاده نکردن از ماسک و حضور در تجمعات است.

مهندس امیری سرپرست شهرداری فردیس نیز در این بازدید با اشاره به همکاری ، مساعدت و پشتیبانی مجموعه شهرداری فردیس با ستاد مقابله با کرونا این شهرستان از زحمات و تلاش های شبانه روزی کادر بهداشت و درمان شهرستان فردیس قدردانی کرد و افزود : با توکل بر خداوند متعال و با تلاش شبانه روزی عزیزان کادر بهداشت و درمان در راستای واکسیناسیون کووید ۱۹ ،امیدورایم هر چه سریعتر این ویروس منحوس ریشه کن گردد .

روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری فردیس

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*