شنبه, ۶ آذر , ۱۴۰۰

فعالیت مشترک مرکز پژوهش‌ها و سازمان بسیج رسانه در حوزه آموزش

رئیس مرکز ‌پژوهش‌ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج گفت: اولین فعالیت مشترک مرکز پژوهش‌ها و سازمان بسیج رسانه تحت عنوان هم‌افزایی در حوزه آموزشی انجام می‌شود.

به گزارش روتیتر به نقل از شورای شهر کرج، محمد اسدیان در نشست مشترک با رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز ضمن بررسی و تبادل‌نظر در خصوص مأموریت‌های مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورا و ارائه گزارش از فعالیت‌های دو مجموعه، نحوه همکاری‌ها و انجام فعالیت‌های مشترک اظهار کرد: آموزش‌های لازم و موردنیاز به تیم‌های رسانه‌ای اعضای محترم شورای اسلامی شهر کرج با همکاری سازمان بسیج رسانه استان شکل خواهد گرفت.

وی به طرح پلیس سوت زن اشاره کرد و گفت: ایجاد بستری امن برای تضمین حمایت‌های مادی و معنوی از اعلام‌کنندگان تخلف یکی از مهم‌ترین اهداف این طرح است.

رئیس مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر کرج پیشگیری و مبارزه با فساد اداری و افزایش سلامت نشاط اداری در اتخاذ تصمیمات و فعالیت‌ها را از دیگر اهداف طرح پلیس سوت دانست و مطرح کرد: افزایش مشارکت شهروندان و سازمان‌های مردم‌نهاد در فرآیند تصمیم‌گیری اداری نیز از اهداف این طرح است.

اسدیان شناسایی فرآیندهای مستعد فساد اداری و اصلاح آن‌ها را از دیگر اهداف این طرح اعلام کرد.

وی در خصوص اعلام‌کنندگان فساد و روش پیش‌بینی‌شده در طرح پیشنهادی گفت: هر شخصی حقیقی یا حقوقی اعم از شهروندان و کارکنان که هرگونه فساد اداری واقع‌شده یا در شرف وقوع را می‌تواند به دبیرخانه پیش‌بینی‌شده ارسال کنند.​

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*