شنبه, ۴ تیر , ۱۴۰۱

مریم قهرمانی؛ از حضور در لیست فراگیر اصلاح طلبان تا همراهی با طرح استیضاح شهردار فساد ستیز کرج/ هدف چیست؛ به خاطر مردم یا به خاطر فساد ستیزی آقا مصطفی/ چرا از عملکرد شوهرتان انتقاد نمیکنید

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر:

سید محمد میرحبیبی:
مریم قهرمانی یکی از اعضای لیست ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان(لیست امید )به همراه فاطمه اسکندری خواهر همسر ش در انتخابات شورای پنجم کرج بود.
پس آیا او یک اصلاح طلب است ؟!؟اگر نه پس چرا در آن زمان از حضور در لیست اصلاح طلبان انصراف نداد؟!؟ یا انصراف داد و ما خبر نداریم؟؟
او اینک یکی از امضاء کنندگان اصلی طرح استیضاح شهردار انقلابی و پاکدست و‌فسادستیز کرج است. مه در این دوره مصطفی سعیدی سیرایی هیچ جایگاهی به او نداده و در هیچ پستی از او استفاده نکرده است. درست پس از همین اتفاق انتقادات مریم قهرمانی از شهردار مردمی و پاکدست کرج افزایش یافت؟!؟
سوالی که مطرح میشود اینست که اگر معیار منافع مردم است پس چرا هیچگاه وی از عملکرد همسرش مجتبی اسکندری انتقاد نکرده و نمیکند و چه طور چشمانش را بر دریافتی های نجومی تعدادی خبرنگار نما که تا دیروز اعضای انقلابی و فرزند شهید شورا را تخریب میکردندبسته است ؟ و چه طور هیچگاه این تخریبچی ها وی را مورد کوچکترین انتقادی قرار ندادند ؟!؟ چرا قهرمانی در برابر اخریب همکاران خود در شورا همیشه سکوت کرده است؟!؟
آیا بهتر نبود قبل از امضاء طرح استیضاح عملکرد شوهرش را در سازمان پسماند ، مناطق١١،٣،٩ و … بررسی و از آنها انتقاد میکرد؟؟ یا عملکردش در این مناصب بدون انتقاد و بدون اشکال بوده که خوب میبایست درباره آن توضیح میداد؟!؟
همسر وی یکی از متهمان اصلی تهیه و انتشار فیلم های تخریبی علیه شورا ، شهردار کرج ، نمایندگان مجلس، هیات نظارت بر انتخابات و.. است و او تاکنون هیچ اظهار نظری در این باره نکرده است هرچند هنوز این اتهام به اثبات نرسیده؟!؟د
در این میان سوالی که “اعضای انقلابی استیضاح کننده شورای ششم کرج “ باید به آن پاسخ دهند این است که “هم گامی آنها در استیضاح شهردار انقلابی و پاکدست و فرزند شهید کرج “که عملکردی جهادی در طوفان حاشیه سازی های تخریبگران و باج خواهان رسانه نما و کلیپ سازان رانده شده و سکه گذاران در جیب فرزند شهید ، داشته است با مریم قهرمانی که عضو ارشد لیست اصلاح طلبان در دوره قبل بوده به چه معناست ؟
آیا با توجه به تناقض و تعارض خواستگاه فکری و ایدیولوژیک که بی تردید در جهت گیری های عملکردی نیز اثر گزاری اساسی دارد هم گامی ۴ عضو انقلابی شورای کرج با وی بر سر طرح غیر مردمی استیضاح شهردار انقلابی کرج به گفتمان انقلابی حاکم در شورای ششم در اذهان اقشار مردم بویژه انقلابیون لطمه وارد نمیکند؟
آیا این سوال مطرح نمیشود که رقاصان و کف و سوت زنندگان و مشوقان پشت پرده و بیرونی این استیضاح همان هایی هستند که به دنبال ایجاد تفرقه در جریان انقلابی و ارزشی کرج و به تبع آن رسیدن به مقاصد خودشان میباشند؟!؟
از سوی دیگر آیا همراهی این خانم عضو شورا با اعضای انقلابی شورای کرج در پروژه استیضاح شهردار کرج در حالی که همسر این خانم یکی از متهمان اصلی تخریب شورای انقلابی کرج شهردار فردند شهید، هیات نظارت بر انتخابات و نمایندگان مجلس و سایر مسوولان ارزشی و انقلابی از طریق ساخت و انتشار فیلم های دروغین و تخریبی است ، مردمی بودن و به حق بودن این استیضاح را زیر سوال نمیبرد؟!؟
بر این اساس انتظار میرود که اعضای انقلابی شورای انقلابی کرج با لغو طرح استیضاح بیش از این زمینه شادمانی دشمنان گفتمان انقلاب و مخالفان فسادستیزی شهردار کرج را فراهم نیاورند

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*