شنبه, ۴ تیر , ۱۴۰۱

حضور ده‌ها هزار نمازگزار فلسطینی در مسجدالاقصی هم‌زمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان

در میان تدابیر شدید امنیتی و علی‌رغم محدودیت‌های فراوان ایجاد شده از جانب رژیم صهیونیستی، هزاران نماز گزار فلسطینی، ظهر امروز جمعه خود را به مسجدالاقصی رساندند تا در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، نماز جمعه را در باشکوه‌ترین حالت خود برگزار کنند.

به گزارش روتیتر ، به نقل از فلسطین الیوم، اداره اوقاف اسلامی فلسطین در قدس در بیانیه‌ای اعلام کرد که بیش از ۱۶۰ هزار نمازگزار فلسطینی در آخرین جمعه ماه‌ مبارک رمضان نماز جمعه را در مسجد الاقصی برگزار کردند.

در همین راستا، الجزیره مباشر اعلام کرد که هزاران شهروند فلسطینی از مناطق مختلف امروز (جمعه) با حضور در مسجدالاقصی و سر دادن شعار “ما می‌مانیم” اقدام به اقامه نماز جمعه در این مسجد کردند.

طبق این گزارش، این اتفاق در حالی رخ داد که صهیونیست‌ها از صبح امروز و پس از تجاوز به نمازگزاران فلسطینی که برای اقامه نماز صبح در صحن مسجدالأقصی حاضر شده بودند، تدابیر امنیتی شدیدی را در اطراف این مسجد و راه‌های منتهی به آن به اجرا در آورده بودند.

علی‌رغم وجود تدابیر امنیتی شدید، فلسطینی‌ها در مسجدالاقصی حضور یافتند و صهیونیست‌ها از مقابله با آنها عاجز ماندند.

نماز آخرین جمعه ماه مبارک رمضان درحالی با حضور هزاران فلسطینی در مسجدالأقصی برگزار شد که هلال احمر فلسطین صبح امروز اعلام کرد درپی یورش صهیونیست‌ها به نمازگزاران فلسطینی ۴۲ تن از آنها مجروح شدند.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*