جمعه, ۲ فروردین , ۱۳۹۸

تجلیل مدیر کل پیشگیری های امنیتی و انتظامی قوه قضاییه از شهرداری کرج

روتیتر:عملکرد شهرداری کرج برای پیشگیری از وقوع جرم در شهر موجب تقدیر مدیر کل پیشگیری های امنیتی و انتظامی قوه قضاییه از این دستگاه شد.

به گزارش روتیتر: دکتر اصغر نصیری  با اشاره به اینکه جلسه پیشگیری از وقوع جرم روز گذشته در دادگستری استان برگزار شد، افزود: در این جلسه از عملکرد شهرداری کرج در موضوع مذکور تقدیر به عمل آمد.

وی، با بیان اینکه محور تقدیر، تلاش شهرداری این کلانشهر برای ساماندهی دستفروشان و به تبع آن کاهش وقوع جرم بوده است، اذعان داشت: شهرداری اقدام به مقابله جدی با دستفروشان کرده که همین امر به کاهش زمینه و میزان جرم در ماه های اخیر منجر شده است.

نصیری، افزود: مدیر کل پیشگیری های امنیتی و انتظامی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه، مقابله شهرداری کرج با وقوع جرم از جمله دستفروشی و سد معبر را به عنوان الگویی برای سایر شهرها و شهرستان های استان و کشور معرفی کرده است.

شهردار کرج خاطرنشان کرد: این دستگاه با بر هم زدن بازارهای دستفروشان و فروش اموال مسروقه، نقش ویژه ای در کاهش جرایم ایفا کرده است.

به گفته نصیری، همچنین ساماندهی و اسکان دستفروشان در نقاطی که از قبل پیش بینی شد، توانسته است زمینه درآمدزایی و جلوگیری از آسیب رسیدن به کسانی که روزی خود را از محل دستفروشی به دست می آوردند، فراهم نماید.

وی تاکید کرد: اقدامات مدیریت شهری با همکاری بخش ها و دستگاه هایی از جمله اصناف، فرماندهی انتظامی و دادگستری میسر شده است.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*