شنبه, ۲۹ دی , ۱۳۹۷

پایانه گمرک شهرک صنعتی اشتهارد راه‌اندازی می‌شود

روتیتر:مدیرعامل شرکت خدماتی شهرک صنعتی اشتهارد گفت: بیش از دو سوم عملیات احداث پایانه گمرک شهرک صنعتی اشتهارد انجام شده و با راه‌اندازی آن علاوه بر خدمات‌رسانی به صنعت‌گران و تولیدکنندگان صادرات کالاها در مدت زمان کوتاه‌تر انجام می‌شود.

 

به گزارش روتیتر: شمس‌الله خلج صبح امروز در نشست تخصصی بررسی عملکرد سال ۹۶ شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز که در سالن جلسات شرکت خدماتی شهرک صنعتی اشتهارد برگزار شد، اظهار داشت: در سال گذشته به همت همکاران در شهرک صنعتی اشتهارد بحث آتش‌نشانی، درمانی و  فضای سبز بهترین پیشرفت را در این شهرک داشته است.

وی با اشاره اینکه تمام بلوارهای این شهرک روکش آسفالت و بلوک‌گذاری شده است، افزود: در سال گذشته ۳۰ میلیارد تومان هزینه فیبر‌نوری شده ‌که حداقل ۱۶ و حداکثر ۳۰۰ مگابایت اینترنت با سرعت بسیار بالا به کمک مخابرات استان برای این شهرک راه‌اندازی شود.

مدیرعامل شرکت خدماتی شهرک صنعتی اشتهارد تصریح کرد: ۲ دکل ایرانسل و همچنین عملیات برق رسانی بیش از ۱۵ بلوک در شهرک صنعتی اشتهارد انجام شده است.

خلج با بیان اینکه برای اولین بار ساخت پایگاه اورژانس در شهرک صنعتی اشتهارد انجام شد، بیان کرد: یک دستگاه ماشین آمبولانس در اختیار این پایگاه قرار گرفت و قرار است یک اتوبوس آمبولانس هم به‌زودی به این پایگاه افزوده شود.

مدیرعامل شرکت خدماتی شهرک صنعتی اشتهارد ادامه داد: بیش از ۳ میلیارد تومان برای تصفیه خانه این شهرک هزینه شده است تا تصفیه‌خانه به‌روز و باز چرخانی آب آن انجام شود.

وی با اشاره به اینکه با مصوبه هیئت‌مدیره شهرک صنعتی اشتهارد سایت هلی‌کوپتری برای انتقال مصدومین به تهران در حال تکمیل است، عنوان کرد: بیش از دو‌سوم عملیات احداث پایانه گمرک شهرک صنعتی اشتهارد انجام شده و با راه اندازی آن علاوه بر خدمات‌رسانی به صنعتگران و تولیدکنندگان صادرات کالاها در مدت زمان کوتاه‌تر انجام می‌شود. ما سعی بر آن داریم تا مانند گذشته از ماده ۱۳۲ قانون معافیت مالیاتی واحدهای صنعتی که در شعاع ۱۲۰ کیلومتری هستند استفاده کنیم که به زودی این اتفاق  در این شهرک رخ می‌دهد.

loading...

نظرتان را بگویید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*